خدمات بازرگانی

خدمات بازرگانی

یک شرکت بازرگانی حرفه ای چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد؟

اگر می خواهید با خدماتی که یک شرکت بازرگانی به مشتریان خود ارائه می دهد بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم که این مطلب را تا آخر بخوانید. برای شناخت بهتر مطالبی که در ادامه می آیند، خدمات شرکت گیتی رسان کالا به عنوان نمونه سرویس های بازرگانی معرفی می شوند.

مشاوره بازرگانی

شرکت های بازرگانی حرفه ای برای درک نیازهای واقعی مشتریان خود و ایجاد تجربه یک تجارت موفق برای آنان، نخستین گام را دادن مشاوره های دقیق می دانند. به همین علت شرکت گیتی رسان کالا همواره کیفیت خدمات خود را با توجه به نیازهای مشتری و ارائه مشاوره های کارشناسی به سطح بالاتری ارتقا می دهد. اگر هر گونه پرسشی در رابطه با امور بازرگانی اعم از صادرات و واردات کالا ، ترخیص کالا و خدمات حمل و نقل بازرگانی دارید می توانید همین حالا با مشاوران شرکت گیتی رسان کالا تماس بگیرید.

منبع یابی

یکی از خدمات بازرگانی که شرکت گیتی رسان کالا به مشتریان خود ارائه می دهد، منبع یابی می باشد. بدین شکل که مشتری محصول مشخصی را برای واردات مد نظر دارد و شرکت گیتی رسان کالا به عنوان مشاور مشتری، با توجه به دفاتری که در چین دارد و شناخت بازار این کشور به پیدا کردن بهترین نمونه آن محصول و خرید از فروشنده اصلی به مشتریان خود کمک می کند.

ترخیص کالا

ترخیص کالا از گمرک های مختلف کشور و همچنین ترخیص کالا از گمرک کشورهایی که بیشترین حجم واردات کشور از آنها می باشد، نیازمند تخصص ، تجربه و به روز بودن نیروهای ترخیص کار دارد. در این زمینه شرکت گیتی رسان کالا سریع ترین و مطمئن ترین راهکارها را به کار می برد. برای آشنایی بیشتر با این فرآیند ، پیشنهاد می کنیم که صفحه ترخیص کالا را مطالعه بفرمایید.

مترجم چینی و انگلیسی

بسیاری از بازرگانان ایرانی که برای خرید کالا به کشور چین سفر می کنند، به دلیل میزان اهمیت تجارت و کالایی که قصد خرید آن را دارند، نیازمند برقرای ارتباط صحیح و اصولی با تولید کنندگان چینی هستند. شرکت گیتی رسان کالا نیز در همین راستا اقدام به ارائه یکی از کاربردی ترین خدمات خود یعنی همراهی مترجم همزمان با بازرگانان نموده است. مترجمین شرکت گیتی رسان کالا مترجم چینی زبان مسلط به زبان فارسی هستند. به همین دلیل با شناخت کامل از فرهنگ تجارت چین علاوه بر ارائه ترجمه همزمان می توانند راهنمای خوبی نیز برای شما باشند.

حمل هوایی کالا

امروزه حمل هوایی کالا بسیار مورد توجه بازرگانان قرار گرفته است و این صنعت هر سال رشد قابل توجهی می کند. شرکت گیتی رسان کالا با برخورداری از دو خط هوایی مستقیم و غیر مستقیم و عقد قرارداد با معتبر ترین خطوط هوایی بین المللی از شهرهای شنزن، گوانجو و دبی به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) نسبت به حمل کالای مشتریان خود به صورت روزانه مشغول فعالیت است.

خدمات انبارداری پیشرفته

ارائه خدمات انبارداری از سوی شرکت های بازرگانی برای مشتریان آنان از اهمیت فراوانی برخوردار است. از این رو شرکت گیتی رسان کالا با ایجاد انبار پرند واقع در شهرک صنعتی چهاردانگه تهران و همچنین انبار شنزن نیاز بازرگانان و واردکنندگان محترم را به خدمات انبارداری مرتفع نموده است.

خدمات door to door

ارائه خدمات door to door از وجوه تمایز یک شرکت بازرگانی حرفه ای با دیگر شرکت ها می باشد. از آنجایی که سرویس door to door نیازمند ارائه چرخه کاملی از خدمات بازرگانی است و شرکت گیتی رسان کالا نیز تمامی المان های موجود در این چرخه را دارا می باشد، لذا یکی از معدود شرکت هایی است که این خدمات را به معنای واقعی کلمه به صورت حرفه ای به مشتریان خود ارائه می دهد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *